Simpsons Vlaams Na 18 jaar maken ze nu een simpsons film die in het nederlands gesproken is. Maar geef mij maar het origineel!
Zet je pc af via dominosteentjes Oh, ik verveel me. Dan maar wat domino zetten. Tiens, zou ik hiermee mijn pc kunnen afzetten? Wie weet?
Belachelijk Les een voor zelfspot: hoe maak ik mezelf belachelijk voor de camera.
Alle idioten zingen over boten Ik heb een boot, ze heette anna. Pfff dit begint afgezaagd te worden, daarom hebben de gebroeders ko een parodie gemaakt.
Ken Lee (Can't live) Deze idool deelneemster mag eerst lessen Engels volgen vooralleer ze nog eens zo vals kan zingen voor de jury
Koffiekunst Mooi filmpje over hoe men met melk of room mooie figuren kan maken in een tas koffie.
Scheidsrechters Ook scheidsrechters maken hun fouten en kunnen het hard te verduren krijgen.
Badminton Een zeer lange rally tijdens een badmintonwedstrijd
Enkel in de woestijn In de woestijn gaat het auto rijden niet zo eenvoudig. Soms ga je zelfs veel sneller en veiliger via de oude manier van de kameel nemen.
MSN & de fles De eerste reden waarom msn messenger op de werkvloer toegelaten moet worden!