Cartoons - Dieren: VREEMDE HUID

Enkele dieren met een speciale huid.

Giftig
De koe-landkaart
Onze-Lieve-Heersschilpadje
De confettislak
De tijgervlinder

15.128 90% (10)
Willekeurige cartoons
Toestellen gemaakt van groenten en fruit
Op de volgende tumblr pagina stelt de Roemeense fotograaf Dan Cretu allerlei dagdagelijkse voorwerpen voor die gemaakt zijn van groeten, fruit of andere etenswaren. Bijvoorbeeld fietsen, radio's, klokken, lucifers maakt hij hiermee.
Creatief met voeding
Creatief koken is niet enkel wat de topchefs op hun bord geven. Creatief koken kan ook zijn toffe leuke creaties maken met stukjes eten zodat deze een mooie, leuke of grappige situatie uitbeelden. Je kan er veel vinden op de Instagram account van Anne Widya.
Het leger
Onze militairen en hun stoten. Onze medewerkers van landsverdediging (én lucht en water) zijn ook maar mensen en kunnen af en toe een foutje begaan, al dan niet bewust of bedoeld.
Geeuwen
Een mens is wel eens moe, dan moet je geeuwen. Maar soms overvalt de geeuw-drang wel eens op een moment wanneer het niet echt past. Vergeet echter niet om je hand voor je mond te houden. (Soms zegt men: "ik zie de kleur van je onderbroek door je keelgat" om te zeggen dat je je hand voor de mond moet houden om beleefd te zijn.)
Cadeau's en pakjes
Tijdens verjaardagen, Sinterklaas, Kerst en nieuw worden veel geschenkjes gegeven aan familie of vrienden. Leuk om te geven maar nog veel leuker om te krijgen.