De Bulgaarse straatartiest Vanyu Krastev plaatst op enkele alledaagse dingen twee tiny kleine oogjes en dit maakt direct een wereld van verschil. Het kijken alleen zalig ... zo'n schattige levende creatuurkes :-)
Sommige klusjesmannen zijn zeer creatief in het bedenken van oplossingen voor de vreemdste problemen. Alles wat er juist beschikbaar is tot het eerste dat men ziet gebruikt men om de dingen op te lossen. Maar deze klusjesmannen zijn toch bij de wereldtop van de meest creatieve.
In deze tekeningen en schilderijen zijn enkele optische illusies aangebracht. Zoek maar goed met één of twee ogen welke speciale dingen de illustrator aangebracht heeft.
Soms beliegen je eigen ogen je hersenen en heb je de indruk dat je totaal iets verkeerd ziet. Als je echter iets langer concentreert op de foto dan zie je pas hoe alles echt in elkaar zit.