Logo LachJeKrom.com
» Start » Cartoons » Allerlei » Wat staat er op tafel in het restaurant

Cartoons - Allerlei: WAT STAAT ER OP TAFEL IN HET RESTAURANT

U hoeft niet naar het duurste restaurant te gaan om originele dingen op je bord te krijgen. In bepaalde restaurants hebben ze zelfs geen borden meer maar krijg je je etenswaar op alternatieve dragers.

De gezinspizza voor 20 personen is vanaf volgende maand verkrijgbaar bij Pizza Hut.

Mensbilletjes.

Een amateur en een prof gaan dineren bij de chinees.

Een money-pizza please?

Het creme-glace karretje komt eraan

Op het platteland

Ontbijt uit een rekje

Waar is de vork naartoe?

Het eten voor de werkmannen

Een voorschoteltje met groentjes, frietjes en vlees.

Hetdessertplankje

Spaghetti morsen toegelaten

Terug van de winkel met enkele frietjes

Een taartbanketje

Willekeurige cartoons

Cartoons: Begraafplaatsen

Prachtige of spectaculaire zerken ter nagedachtenis van onze overleden dierbaren.

Cartoons: Grappige fake kadootjes

Weet je niet wat te kopen als cadeau voor je vrienden? Geef dan eens als grapje een van deze nutteloze dingen aan hem of haar. Jaren later zal je er nog mee kunnen lachen!

Cartoons: Vlees of toch geen vlees?

Op deze foto's van alledaagsje dingen denk je op het eerste gezicht altijd dat het vlees is, maar als je goed kijkt zal je zien dat het geen vlees is maar totaal iets anders.

Cartoons: De shopping-hell voor de mannen

Vele mannen moeten meegaan wanneer hun vrouwen willen shoppen voor nieuwe kleedjes. Maar je kan altijd aflezen van hun gezichten dat ze dit niet zo prettig vinden. Hier werden enkele superenthousiaste (euh...) mannen gefotografeerd tijdens dit uitje.

Cartoons: Originele streepjescodes

De ganse tijd "biep biep" aan de kassa. Dit is de schuld van de streepjescodes op alle producten die je maar in een winkel kan vinden. Maar er zijn maar weinig barcodes die ook leuk en creatief zijn.