Filmpjes - Reclame: GOD SCHIEP DE VROUW

Maar iedereen maakt wel eens foutjes.

5.006 67% (3)
Willekeurige filmpjes
Koeienvoetbal
Hoe saai kan het leven van een koe zijn? Buiten in de wei staan grazen en niets anders. Deze boer heeft daar iets op gevonden. Zijn koeien zijn dol op die grote oranje opblaasbare bal.
Leuke halloweenpranks in het nieuws
Ook de nieuwsankers zijn niet veilig tegen enge halloweengrapjes. Gelukkig kunnen wij er mee lachen. Maar ondertussen kan je alvast enkele ideetjes opdoen voor straks.
Miss Magnetiq
Een zeer slechte parodie op de gemaskerde filmhelden uit de amerikaanse movies. Zo slecht dat je er toch mee moet lachen.
Les Afrikaans voor beginners
Les 1: Zuidafrikaans voor beginnelingen, voor u samengesteld door het programma Editie NL op RTL.
Snel nog even pinnen
In de bankcrisis ben je niet zeker van je geld. Daarom heeft er iemand een parodie filmpje gemaakt van een pinautomaat bij fortis.
Snelle professionele werkers
Deze werkmensen hebben een speciale aanleg voor hun werk dat ze uitoefenen. Elke persoon of team in dit filmpje is superbekwaam om zijn werk op een zeer snelle en tevens ook efficiënte manier te doen. Maar helaas worden de meeste van hun taken in de westerse maatschappij al lang door robots gedaan die het net iets sneller kunnen en vooral goedkope [...]