Willekeurige items uit FILMPJES

Ongelooflijk hoeveel franse woorden (of woorden uit de franse taal) wij in het Zultse dialect gebruiken. Heel mooi in elkaar gestoken!

Het water staat een meter hoog in de straat, maar toch blijft deze vrachtwagenbestuurder met zijn sterke truck door het water rijden. En wonderwel haalt hij het einde van de straat zonder te zinken.

Wat doet een ontevreden aannemer als hij een opdracht verliest? Een gevecht aangaan met de collega die wel de opdracht gewonnen heeft. Helaas heeft die laatste iets minder krachtig materieel, maar de collega's staan altijd klaar met hun sterke bulldozers als je in nood bent.

Wat doet deze hyperkinetische hond in de woonkamer van zijn baasjes? Na het zien van dit filmpje vraag je jezelf af hoe er geen ongelukken kunnen gebeuren wanneer deze hond dit alle dagen doet.

Deze polen moeten een binnenmuur afbreken, maar die wil maar niet omvallen. Gelukkig kennen ze de beroemde magische spreuk. Abra Kadabra Muur Val Omver Kaboem. En toen... viel ie om.