Filmpjes - Ongelooflijk: WATER EN WHISKY Hoe wissel je het snelst water en whisky om zonder te morsen. 4.397
Drink cola via de neus Deze man zal zeker niet met een verstopte neus zitten, want hij drinkt een heel blik cola uit enkel via de neus.
Marine Marine Parodie op het lied Marina van Rocco Granata. Nu in de Geert Hoste versie voor Prins Laurent
De beste films van 2015 in LEGO De italiaanse animator Antonio Toscano heeft een filmpje gemaakt in Lego met de beste films uit 2015. Aan u om de juiste films te raden.
One Man Woman Is dit een man of een vrouw? Of half een man en half een vrouw? U komt het te weten op het einde van deze film waarin hij/zij het liedje van Paul Anka zingt: one man woman.
Vogelhuisje Al eens de binnenkant van een vogel huisje gezien? Een villa vol met luxe voor onze gevederde dieren vrienden.