Filmpjes - Reclame: PIEP PIEP

Waar het piept, moet je een beetje smeren. Waar het piept!

4.358 70% (2)
Willekeurige filmpjes
Onverwachte momenten
Soms bevind je je in een situatie waar je denkt: wat kan hier nu verkeerd gaan? Toch kan er héél veel verkeerd lopen wat je totaal niet verwacht. Hier alvast enkele voorbeelden van slachtoffers die zo zeker waren van hun stuk dat zij niet de nodige voorzorgsmaatregelen genomen hebben.
Auto in carwash
Als je auto een schuifdak heeft is het niet altijd raadzaam om naar de autowasstraat te gaan. Als je het dan toch riskeert, doe dan je zwembroek aan.
De toekomstige laptop
Heb je al eens gedacht hoe een laptop er binnen enkele jaren zal uitzien? Kijk dan maar eens in dit filmpje gemaakt als thesis over het gebruik van een laptop in de toekomst.
Het hoederecht
Een grappige sketch met Gaston Bergmans die zich afspeelt in de rechtbank en gaat over de logica over het hoederecht. Ik vind dat hij een punt heeft met zijn redenering!
Pompen zonder handen
Sterke Eddy toont je hoe je moet pompen met twee armen. Maar hij heeft zo sterke spieren dat hij dat ook met één arm kan. Zou het hem ook lukken zonder handen? Ja ... maar met een beetje valsspelen.