Willekeurige filmpjes
Wielklem
Deze persoon heeft echt geen zin om zijn parkeerboete te betalen en doet de wielklem eigenhandig af.
Etiquette bij het buffet
Deze man is uitgenodigd voor een chic buffet en demonstreert hoe je volgens de etiquette jezelf moet bedienen wanneer je grote honger hebt.
Ken Lee (Can't live)
Deze idool deelneemster mag eerst lessen Engels volgen vooralleer ze nog eens zo vals kan zingen voor de jury
Markt vlakbij het station
In sommige steden is er bijna geen plaats meer voor een markt. Vandaar dat plaatselijke handelaren nu hun goederen verkopen op de sporen.
De na-apende papegaai
De gekste papegaai van het land woont in Roeselare. Hij herhaalt zinnen uit tv-series en slaagt er zelfs in de generiek van 'FC De Kampioenen' na te zingen
Auto in carwash
Als je auto een schuifdak heeft is het niet altijd raadzaam om naar de autowasstraat te gaan. Als je het dan toch riskeert, doe dan je zwembroek aan.