Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Parodie - Satire » Carpet Invisible 3000

Filmpjes - Parodie - Satire: CARPET INVISIBLE 3000

Het allernieuwste op de magische markt. De Carpet Invisible 3000 maakt je werkelijk compleet onzichtbaar. Wat je nog meer met dit magisch tapijt kan doen zie je in het filmpje. Nu te koop voor de prijs van 3000 Euro in den Aldi.

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Kruiwagen met motor

Dit zal het werk van veel mensen die in de bouw werken zeer verlichten. Vanaf volgende week te koop bij de dichtstbijzijnde doe-het-zelf zaak.

Filmpje: Etiquette bij het buffet

Deze man is uitgenodigd voor een chic buffet en demonstreert hoe je volgens de etiquette jezelf moet bedienen wanneer je grote honger hebt.

Filmpje: Bange hond

Deze hond is toch de bangste hond van de wereld. Hij kan niet verdragen dat zijn poot hem krabt.

Filmpje: 2 russinnen gaan tanken

Deze twee vrouwen mogen voor de eerste keer tezamen op daguitstap met de wagen. Hun benzinetank is echter bijna leeg en zij zijn genoodzaakt om te gaan tanken. Helaas heeft geen van beide ervaring met het tanken en dus gaat het er vreemd aan toe. Wij gaan echter toekijken en lachen met de grappige situatie waarin deze twee russinnen zich bevinden.

Filmpje: Ron Jeremy covers Wrecking Ball

De meest geparodieerde muziekvideo van het moment zal wel deze zijn van Miley Cyrus haar Wrecking Ball. Deze vent (Ron Jeremy) parodieert ook de hit van Miley en dit ook in zijn onderbroek en onderhemd.