Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Ongelooflijk » Nieuw spoor leggen in Belgie

Filmpjes - Ongelooflijk: NIEUW SPOOR LEGGEN IN BELGIE

Hoeveel spoorarbeiders heb je nodig om een nieuw spoor te leggen? Maximum 20. Vijf om de machines te besturen en vijftien om te staan kijken.

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Facebook Life Enhancer

Voel jij je depressief door Facebookvrienden met leuke levens? Nu kan jij ook een te gek leven hebben! Dankzij de Facebook Life Enhancer App van DutchCo kan jij nu uitpakken bij je vrienden aan de hand van foto's van jou uit zonnige oorden, metmooie babes of in sportieve raceauto's.

Filmpje: De perfecte online racer

Je kan stellen dat deze man achter het stuur de allerbeste racer is op de computer. In dit Japans racespel "Initial D" kan hij als de allerbeste slippen en driften zodat hij alle bochten neemt zoals een echte prof. Om zo ver te komen in dit spel moet hij uren voor het scherm geoefend hebben om het hoogste leven in dit spel te bereiken. Doe dit maar [...]

Filmpje: Hoe worden tennisballen gemaakt?

Iedereen heeft er al mee gespeeld maar bijna niemand weet hoe die ronde fluo gele tennisballen gemaakt worden. In dit versneld filmpje zie je hoe van binnenuit de ballen van Wilson voor de US open gemaakt worden.

Filmpje: Spelende geitjes

Ook onze geiten spelen graag spelletjes. Geef ze een metalen plaat in hun weide en ze amuseren zich rot. Hop hop erop en eraf. Wie slaagt er in om het langste bovenaan te staan zonder zat te worden?

Filmpje: Drilboor

Deze arbeider heeft voor de eerste keer een drilboor in zijn handen. Maar het is duidelijk dat hij de handleiding niet gelezen heeft. Brrrrr.