Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Grappig » De medicamentenmedley

Filmpjes - Grappig: DE MEDICAMENTENMEDLEY

De aalsterse carnavalsgroep "Oilsjterse Carnavalklipkes Montooken" heeft enkele bekende liedjes genomen. Hiervan hebben ze tekst aangepast naar het thema "medicijnen". En deze samengevoegd in de medicamenten medley. (Er zijn zoveel pilletjes te zien dat je gegarandeerd pijn zal krijgen van het lachen!)

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Het eenden leger

De Duck Armies (Eendenleger) maken de wegen onveilig wanneer ze in een troep de straat oversteken of hun weg van hun veld naar huis volgen met enkele begeleiders. En deze eenden zijn zelfs niet bang op straat wanneer er op korte afstand auto's, moto's of wandelaars passeren. Leuk om te zien!

Filmpje: Carpool in Rusland

In dit bedrijf in Rusland krijgen ze hoge aanmoedigingspremies bij het carpoolen. Hoe meer mensen je in dezelfde auto krijgt, hoe meer premie je krijgt. Deze bestuurder heeft echter het grote lot gewonnen met die hoeveelheid collega's hij meeneemt. Tel jij mee hoeveel het er zijn?

Filmpje: Job interview met Google Glass

We moeten heel goed opletten met informatie die we op het internet plaatsen. Want dit filmpje geeft een goed beeld hoe je sollicitatie interview er in de toekomst zal uitzien. Je spreekt met de persoon en die kan zonder dat je het merkt alle informatie over jou opzoeken.