Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Goocheltruks » De money maker machine

Filmpjes - Goocheltruks: DE MONEY MAKER MACHINE

Met dit apparaat kan je zelf je eigen geldbriefjes maken. Euro's, Dollars, Zwitserse Franken. Helaas heb ik het laatste exemplaar in mijn bezit. (joepie)

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Extreme pretpark attracties

Welkom in het extreemste pretpark op de ganse aarde. We leiden u rond en gaan langs bij al onze extreme over-the-top attracties. Wees geen angsthaas, maar breng zeker een paar verse onderbroeken mee als je één van de attracties wil uitproberen.

Filmpje: Snelle professionele werkers

Deze werkmensen hebben een speciale aanleg voor hun werk dat ze uitoefenen. Elke persoon of team in dit filmpje is superbekwaam om zijn werk op een zeer snelle en tevens ook efficiënte manier te doen. Maar helaas worden de meeste van hun taken in de westerse maatschappij al lang door robots gedaan die het net iets sneller kunnen en vooral goedkope [...]

Filmpje: Mission Impossible: Babies Escape

Mission Impossible voor de meeste baby's, maar niet voor deze speciaal getrainde kleine gastjes die weten hoe zij uit allerlei moeilijke situaties zichzelf kunnen bevrijden. Een hoge leuning aan de kribbe of een speciale deur houden deze toekomstige CIA spionnen niet tegen.