De grootste treinoverweg kan je vinden in Duitsland.
23 lichten, 14 slagbomen en 8 bellen. En dat tenmidden het centrum met vele auto's, ronde punten, voetgangers en fietsers.
Vanaf volgend jaar wordt het examen voor je motorrijbewijs verstrengd. Wie zijn rijbewijs wil halen moet al deze kunstjes doen zonder een voet op de grond te zetten.
Een makkie, we lassen dat klein stukje er wel aan, dacht deze persoon. Maar hij vergat dat er brandbare materialen in de buurt lagen die wel even in vuur en vlam kunnen schieten. Snel een emmer water halen en de brand blussen!
Het leven van een jonge moeder is hard maar toch blijft ze altijd lachen. In dit filmpje toont een moeder hoe moeilijk het is om een drieling van acht maanden en een tweejarige dochter volledig aan te kleden. Die kleine gasten willen niet stil blijven liggen en doen niet wat je wilt dat ze doen. En dit de ganse dag door. Nu kan je dus begrijpen dat [...]