Filmpjes - Dieren: HOND BEWAAKT FIETS

Een hond kan je opleren, een kat niet. Dit baasje heeft zijn braaf hondje geleerd om zijn fiets te bewaken wanneer zij even in de winkel is. Als beloning mag hij telkens mee op het staantje achteraan als ze een toertje gaan rijden.

3.682 100% (2)
Willekeurige filmpjes
Flitscamer
Volg eens de politiemensen die de flitscamera's (vallende sterren) bedienen.
Het verkeer in Rusland
Een compilatiefilmpje van 13 minuten vol met grote en kleine ongelukjes die allemaal gebeurd zijn in Rusland
Japanse commercials
Een compilatie aan advertenties die te zien zijn op TV in Japan. Knotsgekke marketeers hebben ze daar!
Verse mosselen
Zijn de mosselen in promotie uitverkocht in de supermarkt? Ah, dan gaat de verkoper voor u maar even verse halen in de Oosterschelde.
Modderige cyclocross
Een beetje regen en een paar amateur cyclocrossers. Meer heb je niet nodig om je krom te lachen. Toch is modder de geliefkoosde ondergrond van de professionele crossers zoals Van Aert of Van Der Poel. Deze amateurs hebben dringend les nodig van deze twee profs, ofwel moeten ze even te rade gaan bij hun collega's voetballers en hun spikes van hun sp [...]