Ding dong... Het is de pizzaman die jouw lekkere pizza komt leveren. Maar deze man heeft geen zin om de trappen te nemen, dus gooit hij het pakketje 3 verdiepingen hoger.
De kerstperiode komt er stilletjesaan weer aan, dus de nieuwe kerstsingles en video's verschijnen weer op het net. Speciaal voor de wederhelft hebben we deze versie gevonden die gemaakt is door het onderbroekenmerk Joe Boxer.
Volg deze kleine hamster zijn ochtendroutine. Opstaan, eten, nogmaals eten, nog een beetje eten, nog een hapje. Voldaan neemt hij zijn auto en gaat hij tenslotte naar zijn werk.
Onder het motto: je bent nooit te oud voor een pretpark. Deze oma heeft nog veel zin om een ritje te maken in de achtbaan. Ondersteboven op de rollercoaster zonder hoogtevrees. Vele jongeren zouden dit zelf niet durven!