Willekeurige items uit FILMPJES

Alle nieuwe sollicitanten voor beveiligingsagent of portier moeten vanaf deze maand een voorafgaande test doen. Pas als ze hier voldoende punten op scoren mogen ze verder gaan naar de volgende fase.

Velen zullen het eerste level van Super Mario al bijna van buiten kennen. Is het niet omdat ze het al zelf grijs gespeeld hebben, dan is het van de talloze nagespeelde parodieën op Youtube. In het volgende filmpje probeert een hamster het eerste gedeelte van het spel uit te spelen. En wonder boven wonder slaagt hij daar ook in.

Een waardig alternatief voor je witte muur in je living!

Het brein van de dieren is ook onvoorspelbaar zoals die van de mensen. In de volgende situaties zijn deze schattige beesten toch niet zo vriendelijk en lief als je zou denken, en steken ze toch toeren uit.

Zo jong en al zoveel gevoel voor ritme! Deze kleine jongen zal het ver brengen in de muziek wanneer hij later een grote stoere jongen zal zijn.