Bij ons in Belgie en Nederland zijn ze al snel met het afschaffen van treinen als er amper één vlokje sneeuw dreigt te vallen. Maar in Canada mag er een meter sneeuw liggen, rijden zal die trein doen!
Leuk filmpje voor de vrouwtjes. Op het groot cabaret du monde spelen deze twee mannen een burlesque spelletje met elk twee braadpannen. Vraag maar eens aan jouw mannetje als hij dit ook wil spelen!
In moeilijke tijden moet de makelaar zeer creatief uit de hoek komen om aandacht te vestigen op een huis dat te koop staat. Neem alvast plaats in het wagentje en volg mee de rondleiding.
Zien ze in India een diepe put in de weg? Dan zullen ze dat snel even oplossen door er een beetje zand in te kieperen. Even een oude trekker bijhalen en lossen maar... krak!