Willekeurige items uit FILMPJES

We weten dat in de oostbloklanden men niet erg gesteld is op veiligheid en dat de technologische vooruitgang een beetje later komt, maar ik had toch niet gedacht dat ze op deze manier nog de buizen onder de grond gaan inspecteren.

Vanaf nu kan je Max, de border collie, inhuren om uw tuin te maaien. Hij komt langs met zijn grasmaaier en na enkele uren rondrijden is uw gras zo kort en mooi zoals u het wilt.

De eigenaar van deze hond vond het zo raar dat veel eten verdween als hij eens niet thuis was. Dus besloot hij eens een verborgen camera in de keuken te plaatsen. Toen hij achteraf de beelden bekeek schrok hij van wat zijn trouwe huisdier bekokstoofde wanneer die alleen in de keuken was. Hij haalt zelfs enkele chicken nuggets uit een hete oven.

Deze man vraagt vriendelijk aan toevallige passanten als ze hem kunnen helpen om zijn koffer bovenaan te leggen op de reeds volgeladen auto. Maar de koffers liggen niet in evenwicht dus gaat de auto naar rechts hellen en dreigt deze om te vallen.

Beu om telkens naar beneden te gaan om de miaauwende kat binnen te laten? Deze katlift kan je zelf maken of kopen op Ebay!