Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Parodie - Satire » Deur aan deur verkopers

Filmpjes - Parodie - Satire: DEUR AAN DEUR VERKOPERS

Ben je de deur-aan-deur verkopers ook beu? Deze man heeft de oplossing gevonden om van deze definitief af te zijn.

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Wegmisbruikers in Polen: inhaalpogingen

Wees gewaarschuwd! In het volgend filmpje zie je veel gevaarlijke inhaalpogingen, zelfs met drie naast elkaar, waar het soms maar een paar centimeters verschil is tussen net voorbij en net ertegen. In deze bijna vier minuten durende compilatie loopt het gelukkig toch altijd net goed af.

Filmpje: CATch me if you can 2

In deze kortfilm van AaronsAnimals moet de kat Prince Michael op de kleintjes van zijn buurvrouw letten. Maar zoals je kan raden wordt dat geen gemakkelijke opdracht. Van zodra je de kittens nog maar één seconde uit het oog verliest, zijn ze weg op avontuur. Dan zet onze master Prince Michael zijn moeilijke achtervolgingstoch in. Voor de rest van [...]

Filmpje: Achter de schermen van de slechtste pizzeria

De tip van vandaag: ga nooit bij deze man een pizza gaan halen! Dit filmpje volgt deze kok wanneer hij zelf een pizza maakt en opwarmt in zijn oven. Hij breekt bijna alle regels die er zijn voor het maken van een echte pizza. Van zowel de verkeerde ingrediënten, de verkeerde verhouding tot zelfs het verbranden van afval in de oven juist naast de a [...]

Filmpje: Pratende gebakken ei

Een goeie dag begint met een goed ontbijt. Wat daar zeker bijhoort is een gebakken ei. Maar wat als je je twee eitjes aan het bakken bent en je hoort plotseling iets brabbelen? Wie is dat dan?