Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Dieren » De ganzenfanfare

Filmpjes - Dieren: DE GANZENFANFARE

Deze ganzen lopen graag op één lijn in de fanfare.

Willekeurige filmpjes

Filmpje: De Manslator

(Engelstalig) Het ideaal apparaat voor de mannen die de vrouwen nooit begrijpen. Dit toestel vertaalt de antwoorden van de vrouwen naar de juiste vertaling. (bvb de vrouwen die ja zeggen en nee bedoelen)

Filmpje: Stoofvlees met Frieten als fietsgelleke

Een typisch vlaams gerecht "Stoofvlees met Frieten" is vanaf nu ook beschikbaar als gelleke voor de coureurs als zij over vlaamse velden rijden. Genoeg energie voor de Koppenberg of de Kwaremont op te rijden, of voor een waaier te vormen in De Moeren of de kasseistrook op de Kemmelberg.

Filmpje: Klein maar dapper

Deze kleine hond heeft grote honger, maar laat hem niet doen ten opzichte van meerdere leeuwen. Met grom en blaf verdedigd deze dappere hond zijn prooi tegen de leeuwen die ook zin hebben in een lekker hapje.

Filmpje: Amateur dief faalt grandioos

Deze Australische amateur dief heeft ietwat voorbereid, maar toch slaagt hij er door domme fouten niet in om zijn inbraak tot een succes te leiden. Alles staat op film zodat wij even kunnen lachen met zijn stoten. Better luck next time?

Filmpje: De allerslechtste vrouwelijke chauffeur

Dit is met voorsprong de allerslechtste vrouwelijke chauffeur die een rijbewijs gekregen heeft. Hoeveel ze ervoor moeten betalen heeft is niet gekend, maar het wordt tijd dat ze het terugbrengt.