Filmpjes - Dieren: BOOBYTRAP VOOR HOND

Door zeer creatief te zijn kan de zwakkere hond een boobytrap maken om de sterkere hond op te sluiten.

962 100% (2)
Willekeurige filmpjes
De saus of music
Wat als je 2 succes televisie formats tezamen mengt. Een kookprogramma met een musical. De saus of music. (Eerste minuut is intro maar daarna is het echte stuk aan de beurt)
De hond van een ingenieur
Dit is duidelijk de hond van een ingenieur die nooit tijd heeft. Het baasje heeft een toestel ontwikkeld die zelf de ballen kan wegwerpen, zodat zijn hondje kan blijven spelen zonder er bij te moeten zijn.
Oude printers
Ben je het uitzicht van je oude lompe printer beu? Hier heb je een voorbeeld hoe je je bureau kan opfleuren met die oude printer.
Stop een ventilator met je tong
Hoe dom kan je zijn? Deze man wilt een draaiende ventilator tot stilstand brengen met alleen maar zijn tong. Resultaat is een zeer rode tong die pijn doet en enkele dode smaakpapillen.
Het eenden leger
De Duck Armies (Eendenleger) maken de wegen onveilig wanneer ze in een troep de straat oversteken of hun weg van hun veld naar huis volgen met enkele begeleiders. En deze eenden zijn zelfs niet bang op straat wanneer er op korte afstand auto's, moto's of wandelaars passeren. Leuk om te zien!