Filmpjes - Verborgen camera: KLEIN DIEFJE STEELT UIT DE KASSA
Van kleins af aan besteel ik winkeleigenaars. Mijn pa lokte de verkoper weg van de kassa en dan ging ik de geldbriefjes er uit halen. Zo verdienden we geld genoeg om één maand te kunnen leven. De volgende maand kozen we een andere winkeluitbater en dit bleeft zo tot ik 12 jaar was. Toen begonnen we de geldtransporten te overvallen. Helaas bleek dit niet zo gemakkelijk en toen ik 18 jaar werd had ik al 5 jaar in den bak gezeten. Nu ga ik mijn leven verbeteren door zelf een winkel uit te baten.
In het midden van het park staat er een deur. Wanneer er iemand door die deur stapt, verdwijnt die in het niets. Hoe reageren de toevallige passanten daarop?
Als je al eens langsgeweest bent in de IKEA winkel, dan weet je dat je er gemakkelijk verloren kan lopen. Voor deze verborgen camera heeft men eens enkele deuren gesloten. Zie het filmpje voor de rest van het "escape room" spel.