Filmpjes - Verborgen camera: KLEIN DIEFJE STEELT UIT DE KASSA

Van kleins af aan besteel ik winkeleigenaars. Mijn pa lokte de verkoper weg van de kassa en dan ging ik de geldbriefjes er uit halen. Zo verdienden we geld genoeg om één maand te kunnen leven. De volgende maand kozen we een andere winkeluitbater en dit bleeft zo tot ik 12 jaar was. Toen begonnen we de geldtransporten te overvallen. Helaas bleek dit niet zo gemakkelijk en toen ik 18 jaar werd had ik al 5 jaar in den bak gezeten. Nu ga ik mijn leven verbeteren door zelf een winkel uit te baten.

3.872 43% (7)
Willekeurige filmpjes
Brandje bij het lassen
Een makkie, we lassen dat klein stukje er wel aan, dacht deze persoon. Maar hij vergat dat er brandbare materialen in de buurt lagen die wel even in vuur en vlam kunnen schieten. Snel een emmer water halen en de brand blussen!
Bowling oldies
In deze korte documentaire uit 1948 toont de professionele bowling speler Andy Varipapa enkele leuke trucjes met bowlingballen op een bowlingbaan. Dus echte Youtube-like filmpjes maar dan 60 jaar voor Youtube uitgevonden was.
Bij de dokter voor een prikje
Wanneer je eens bij de dokter langs gaat voor een spuitje, dan kunnen vreemde dingen gebeuren.
Westvloams dialect
Ik ben Gerrit Callewaert uit Bavikhove en ik heb een hekel aan dat alle West-Vlamingen ondertiteld worden op televisie.
Rij examen
Een van de testen tijdens het vernieuwd rijexamen.
Gepensioneerden op teambuilding
Tijdens een teambuilding is het de bedoeling dat je tesamen met de ganse groep opdrachten succesvol ten einde brengt. Deze groep van 18 gepensioneerden hadden als opdracht om deze wip tweemaal op en neer te krijgen. Helaas zijn zij er niet in geslaagd.