Filmpjes - Grappig: GLADDE TRAPPEN - SLIPPERY STAIRS SHOW

In deze knotgekke japanse tv-show "Slippery Stairs" moeten de zes deelnemers zo snel mogelijk de top van de trap bereiken. Maar zowel de trap als de deelnemers zijn met olie ingesmeerd zodat het superglad is en men dus zeer gemakkelijk uitglijdt. Uiteindelijk slaagt een deelnemer er in om boven te komen in een toptijd van bijna zes minuten. Doe jij beter?

17.379 87% (15)
Willekeurige filmpjes
De kracht van God
Verborgen camera met een non (met de kracht van God) die een zeer zware doos kan heffen, maar een normale mens kan het niet.
Een superzeldzame pokemon gezien.
Na berichten van de aanwezigheid van de zeldzame pokemon Mewtwo snelde iedereen zich naar de plaats van verschijning om hem als eerste te pakken te krijgen. Helaas was de overrompeling veel te groot en heeft niemand hem te pakken gekregen.
Verwachtingen en realiteit
Wat je in de promotiefilmpjes ziet is niet altijd hoe het er aan toe gaat in de realiteit.
Wat als Windows 8 gebaseerd was op DOS
Hoe zou Microsoft Windows 8 er uit zien als deze gebaseerd was op het oud besturingssysteem DOS. Maar dus inclusief de gekende speciallekes van Windows.
Kaarttruc vanuit de ogen van de goochelaar
Via een GoPro cameraatje kan je je nu pas een beeld voorstellen over hoe een kaarttruc er uit ziet vanuit het standpunt van de goochelaar. Toch moeten we jullie teleurstellen, want ook deze keer kan je niet achterhalen hoe hij het doet met zijn vingervlugge techniek.
Zo ben ik ook begonnen drinken
Zo ben ik ook begonnen met mijn eerste glas champagne. Eerst eventjes met de vinger de eerste druppels proeven, om dan later per glas en nu al van een volledige fles bubbels te kunnen genieten.