Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Verkeer - Auto's » Zand lossen

Filmpjes - Verkeer - Auto's: ZAND LOSSEN

Zien ze in India een diepe put in de weg? Dan zullen ze dat snel even oplossen door er een beetje zand in te kieperen. Even een oude trekker bijhalen en lossen maar... krak!

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Met 16 op één fiets.

Heb jij een idee met hoeveel het toegelaten is om op één fiets te zitten? Het zal alvast geen zestien zijn zoals op dit filmpje te zien is. Deze circusartiesten doen spectaculaire stunts met hun fietsen (zonder steunwieltjes)!

Filmpje: Nieuw spoor leggen in Belgie

Hoeveel spoorarbeiders heb je nodig om een nieuw spoor te leggen? Maximum 20. Vijf om de machines te besturen en vijftien om te staan kijken.

Filmpje: De grootste spooroverweg

De grootste treinoverweg kan je vinden in Duitsland. 23 lichten, 14 slagbomen en 8 bellen. En dat tenmidden het centrum met vele auto's, ronde punten, voetgangers en fietsers.

Filmpje: Van waar komt dat balletje?

In den beginne had je enkel 2 paarse kaarten. En plots komt er een paars balletje tevoorschijn. Hoe jij het doet ziet u op het einde van dit filmpje.

Filmpje: Een handrem dient toch voor iets?

Deze pakjesbezorger van FedEx vergat eventjes zijn handrem op te zetten toen hij de wagen parkeerde om een pakje af te leveren. Hij holde zo snel als hij kon, maar kon niet beletten dat hij de auto moest laten gaan. Gelukkig kwam die naast het huis terecht en had was van de auto enkel de deur beschadigd.