Logo LachJeKrom.com
» Start » Helpdesk » Powerpoint » Ik kan het bestand niet opslaan?

Helpdesk - Powerpoint: IK KAN HET BESTAND NIET OPSLAAN?

Klik bij de naam op de rechtermuisknop en kies in het menu "opslaan als". Kies de plaats op je harde schijf waar het moet staan. Opgelet! Bij het opslaan als moet het bestandje eindigen op .zip. Bij bestanden eindigend op .htm moet je eerst op de link klikken en op de volgende pagina deze procedure uitvoeren.

Willekeurige helpdesk

Helpdesk: Waarom worden mijn gegevens bijgehouden?

Van iedereen die een kaart stuurt wordt het IPadres bewaard in de databank. Dit is enkel om misbruiken te voorkomen. De verzendingen blijven minstens 30 dagen bewaard dus u kan de kaart minstens tot die tijd nog bekijken. Nadien worden deze verwijderd om plaats te maken in de databank. De ingevulde emailadressen dienen enkel om de kaart te sturen.  [...]

Helpdesk: Waarom staat er reclame rond de film?

Het filmpje staat op een speciale server die gebruikt wordt voor filmpjes. Deze is van een ander bedrijf (Youtube, Zippyvideos, ...) en haalt hun inkomsten voor het dataverkeer uit de advertenties rond de filmpjes.

Helpdesk: Ik kan geen pps openen maar heb Winzip?

Met Winzip kan je geen powerpointjes bekijken, je hebt het alleen nodig om de bestanden van het net te halen. Om powerpointjes te bekijken heb je powerpoint nodig (onderdeel van Microsoft Office). Als je dit niet hebt, kan je nog altijd het gratis programma PowerpointViewer downloaden hier.

Helpdesk: Sommige filmpjes werken niet?

Dit is mogelijk. De server putfile is niet in ons beheer en heeft in de voorwaarden staan dat zij indien zij dat willen de filmpjes kunnen verwijderen.