Moppen - Bekende personen: NEDERLANDS KONINGSHUIS

  • De kok van koningin Beatrix wil schildpaddensoep maken, maar het lukt niet om zijn kop eraf te hakken, elke keer trekt hij zijn kop in zijn schild. Dan komt de butler en hij weet daar wel wat op. Hij steekt zijn vinger in het hol van de schildpad, zijn hoofd komt eruit en de kok hakt hem af. Dan vraagt de kok hoe de butler daar zo bij komt. Hoe denk je hoe we prins Claus elke dag zijn stropdas omdoen.
  • V: Waarom heeft koningin Beatrix altijd een bloemetje bij zich?
    A: Daar zit de afstandsbediening voor Claus in.
  • V: Hoe heet de urine van Beatrix?
    A: Jus de Oranje
  • Op het huwelijksdiner van Maxima en Alexander zit Prins Claus naast Prins Bernhard. Hij ziet dat Bernhard een prachtig zilveren lepeltje van het bestek in z'n borstzak steekt. Claus denkt, dat kan ik ook. Hij pakt het lepeltje dat voor hem ligt, maar omdat hij zo trilt, tikt hij tegen het glas. Iedereen kijkt hem verwachtingsvol aan; wat zal hij gaan zeggen. Claus schrikt zich rot, maar herstelt zich snel. Dank oe wel, liebe menschen dat oe hier allen bijeen zijt om het hoewelijk van min zoon mee te maken. Dank oe wel! Pfoeh, daar heb ik me mooi uitgered denkt 'ie. Maar dat lepeltje lonkt 'm nog steeds. Tien minuten later probeert hij het weer, maar weer tikt hij tegen het glas. Weer kijkt iedereen hem aan. Ooh, wat nu? Ten einde raad voert hij maar zijn stropdas act op en na groot applaus gaat hij weer zitten. Maar nog steeds lonkt dat lepeltje. Tien minuten later pakt hij het lepeltje weer, en weer tikt hij tegen het glas. Mijne dames und herren! Ik wil oe ein goocheltruc laten zien. Ik stop dit lepeltje in mijn borstzak en dan pak ik hem bij Bernhard er weer uit!
  • Maxima logeert alweer een tijdje bij haar schoonouders. Op een morgen aan het ontbijt vraagt Beatrix aan Maxima of ze goed geslapen heeft. "Jawel, Willem en ik hebben gisteren héérlijk liggen neuken." "Foei Maxima, zegt Beatrix. Zoiets zeg je niet! Je zegt dan zoiets als: Willen en ik hebben gisteren een eitje gebakken." De volgende dag, weer aan het ontbijt vraagt Beatrix weer of ze lekker heeft geslapen. "Ja, heerlijk. Willem en ik hebben vannacht twee eitjes gebakken en daarna heeft hij de pan ook nog uitgelikt!
  • V: Wat is de zowel perfecte minister van financiën als je perfecte schoonvader?
    A: Jorge Zorreguieta, hij laat zowel de staatsschuld, als je schoonmoeder verdwijnen!
  • V: Het regeert het land en het snoept veel. wie is het?
    A: Bea-twix.

31.499 41% (17)
Willekeurige moppen
Allerlei
Jansen kan niet slapen, omdat ze bij de buren een feestje hebben. Urenlang staat hij tevergeefs op de muur te bonken. De volgende middag komt hij de buurman tegen. Zeg, heb je me vannacht niet op de muur horen bonken? Ja, maar dat geeft niet hoor. We hadden toch een feestje
Pers - Media
Een journalist van een buitenlandse krant die al enige tijd in China verbleef als correspondent, stuurde op een dag een brief naar de redactie van zijn krant: 'Ik weet niet of deze brief jullie wel bereikt, want de post wordt hier zeer streng gecensureerd.' Een paar dagen later kreeg hij zijn brief terug, met nog een ander briefje bij: 'Post wordt  [...]
Ober - Restaurant
Klant: "Wat is het wachtwoord van de wifi?" Barman: "Ge moet eerst een drankje kopen." Klant: "Ok. Hoeveel is het voor een Duvel?" Barman: "3,5 euro" Klant: "Alstublieft, 3,5 euro. En, wat is nu het wachtwoord van de wifi?" Barman: “gemoeteersteendrankjekopen” zonder spaties, allemaal kleine letters".
Baziel
Flavie leest met verontwaardiging een artikel in de krant en zegt kwaad tegen Baziel: Ze schrieven ier dan vrouwen juuste lik lutsprekers zien. Das seker gin woa wih! Nint replikeert Baziel Lutsprekers kujje ofsetten.
Toilet - WC
Jos, die een beetje teveel gedronken heeft, waggelt een kerk binnen. Hij gaat in het hokje van de biechtstoel zitten, ... en zegt niets. De verbijsterde priester hoest om zijn aandacht te trekken. Maar nog steeds zegt Jos niets. De priester klopt vervolgens drie keer op de muur, dit in een laatste poging om Jos tot spreken te krijgen. Ten slotte an [...]
Gevangenis
Een man vraagt aan zijn kleine buurjongetje: "Wat doet jouw vader eigenlijk?" Het jongetje antwoordt: "Die is cellist." De man: "Cellist? Ik wist niet dat je vader aan muziek deed." Jongetje: "Dat doet hij ook niet. Maar voor zijn laatste inbraak heeft hij twee jaar cel gekregen."