Teksten - Dag uit het leven: VAN EEN FIETS

Vanmorgen ben ik niet opgestaan, ik stond immers nog recht van gisteren. Ik had dringend nood aan wat beweging want ik begon langzaam een kramp in mijn banden te krijgen. Om 10h was het eindelijk zover, iemand nam me vast en nam me mee naar buiten. Hij ging met zijn enorme gewicht op mijn rug zitten, mijn velgen raakten zowat de grond en mijn spaken werden aan alle kanten uitgerokken.

Uiteindelijk zijn we vertrokken, de weg op. Waneer hij echter om een of andere voor mij onbekende reden moest stoppen, trok hij in alle geweld aan mijn oren. Ik piepte van de pijn, amai mijn oren. En toen gebeurde uiteraard het onvermijdelijke, hij had mijn oor kapot getrokken.

Ik mocht dus op visite bij de fietsendokter. Hij schreef mij een nieuwe oorkabel voor en ik kon weer lekker gezond de weg op. Nou ja lekker, met die halve olifant op mijn rug welliswaar, hij heeft voor de rest van de weg nog dikwijls aan mijn oren getrokken, ik ben nochtans braaf geweest. En alsof dat nog niet genoeg was kon die onnozelaar nog niet uitkijken waar hij reed ook. Ik zag het glas al van ver blinken, ik riep nog pssssst, maar het was al te laat, ik had een gat in mijn band.

Weer naar de fietsendokter dus, dat was nu al de tweede keer vandaag. Hij verzorgde mijn bandwonden, deed er wat zalf op en legde toen over de wonden een plakkertje. Zo kon ik er weer tegen voor een tijdje, wat kon er nu nog mislopen.

Ik was weer, kreunend onder het gewicht van die kolos, de baan op gegaan. Het verwondert mij enorm dat ik aan die kasseistroken geen belschudding heb overgehouden. Ik heb er wel mijn velgen verzwikt, maar daarvoor brengt mijn baasje mij niet naar de fietsdokter hoor, nee, hij blijft rijden die slavendrijver.

Ik vond dat het mishandelen nu al lang genoeg geduurd had en besloot om er een einde aan te maken. Ik draaide mijn kop en hop, daar lag die brontosaurus op de grond. Ik ook, maar dat was even bijzaak, ik kon eindelijk eens een beetje rusten.

's Avonds heb ik nog serieus onder mijn wielen gehad omdat ik hem dat geflikt had. Ik denk dat hij in het vervolg wel de auto neemt, dan kan ik misschien eens alleen op stap met dat vrouwenfietsje dat ik in de etalage van de fietsdokter heb zien staan.

21.767
Willekeurige teksten
Waarom ik mijn huis niet schoonmaak
Ik lap geen ramen want... Ik hou van vogels en ik wil niet dat ze tegen schone ramen aanvliegen en zich bezeren. Ik zet geen vloeren in de was want..... Ik ben erg bang dat een gast uitglijd en zich bezeert. Dat zou ik vreselijk vinden (en misschien klagen ze mij wel aan). Ik geef niets om de stofnesten want.... Ze zijn goed gezelschap. De meeste v [...]
Bewijs van echte liefde
Een mooi bewijs van liefde: Een meisje vraagt aan haar vriend of hij haar mooi vind Hij antwoordt nee Zij vraagt of hij voor altijd bij haar blijft Opnieuw nee Zij vraagt of hij gaat wenen als ze vertrek Opnieuw nee Daarna vraagt ze of hij van haar houdt met gans zijn hart Opnieuw NEE Ze had genoeg gehoord, ze vertekt met de tranen in de ogen, de j [...]
Actionman
Er was eens een jongetje. Hij hield heel erg van zijn action-manpop. Op een dag gin hij action man uit het raam gooien. Want er zat een parachute aan. Hij dacht: nu kan er niks gebeuren. Maar de parachute deed het niet. Hij wapperde zo naar beneden! En hij viel heel hard op de grond. En zijn arm lag eraf! Hij rende naar buiten, en ging heel hard hu [...]
Aan de weggebruikers
AAN ALLE BELGISCHE WEGGEBRUIKERS. GELIEVE REKENING TE HOUDEN MET DE VOLGENDE PUNTEN, WANT IK BEN HET KOTSBEU IN DE FILES TE STAAN. In België rijdt men rechts, op de autostrade rijdt men rechts, 'comprende'? ... to the right! Voor de mensen op de E19, rechts! Dat is de kant van de passagier ... Wenst u trager te rijden dan 100 km/uur, geen proble [...]
Snellessen Gentse taal
Dag agent, waar vind ik de Korenmarkt? Hee, voale fliek, woar es de Kuremort? Dag juffrouw, mag ik een boterham met ham en eentje met hoofdvlees? Ee loetse, geef ne kier nen botteram mee espe en ienen mee uuflakke Ik vrees dat ik een beetje dronken ben 'k Geluuve da'k een stuk in mijn valieze hè Waw, die dame heeft een wel indrukwekkende boezem Ja [...]
86 manieren om een pizza te bestellen
1. Wanneer je een telefoon met druktoetsen gebruikt, druk dan voortdurend willekeurige nummers in wanneer je bestelt. Vraag de persoon aan de andere kant die de bestelling opneemt om met deze ongein te stoppen. 2. Maak zelf een klantenkaart en vraag of ze die accepteren. 3. Spreek een raar taaltje wanneer dat zo uit komt. 4. Bestel een Big Mac. 5.  [...]