Teksten - Brieven: AAN BEATRIX

Lieve Bea,

Na de hele dag al vol verwondering en verbazing met anderen gesproken te hebben over de komende bezuinigingen lees ik net op rtltekst pagina 120 van RTL4 dat ze ook in jouw potje gaan zitten snijden! En dan zit ik de hele dag al te zeuren over dat wij er een paar honderd euri per maand op achteruit gaan, zie ik dus op diezelfde pagina dat jij wel 1 heel miljoen moet gaan inleveren! Meid, ik schrik daarvan! Daarom deze brief, als vrouwen onder elkaar moeten we elkaar tenslotte steunen vind je ook niet? Nu heb ik vanmiddag al met enkele vriendinnen tijdens het stoepje vegen staan te bedenken hoe we deze bezuinigingen moeten gaan overleven en ik dacht nu dus net: "daar heeft Bea vast ook wel wat aan!"

1: Aan het einde van de dag krijgt het brood bij de meeste supermarkten vaak een kortingssticker, dat kan je dan zo al 40 euricent schelen! (moet je natuurlijk wel eerst 10 supermarkten voor af, want meestal is het bij de eerste 9 al uitverkocht.)

2: Spaar zegeltjes van alles wat je kan sparen! Die 2,50 die je bijvoorbeeld krijgt van de ringzegels lijkt weinig, maar als je al die boekjes opzij legt en dan begin december pas inlevert kan je toch met de kerst een mooie gebraden kip op tafel zetten ipv stampotje rode kool met een speklap! En misschien hou je nog wel wat spaarkaartjes over waarmee je dan voor Eloise en de kleine van WimLex en Maxi een kerstkadootje kan kopen!

3: Laat eens wat vaker het openbaar vervoer(ga je daar wel eens mee eigenlijk? vraag ik me nu zo af?) staan als je naar de tandarts, apotheek, huisarts of ziekenhuis moet. Die 3 euri voor dat buskaartje kan je dan daarna in een potje doen waarmee je dan de rekening kan betalen voor de medische behandeling die je moest ondergaan.

Ook had ik nog wat tips voor Maxi en WimLex, maar dat moet jij ze dan maar vertellen. Die zullen namelijk ook wel in de stress zitten, met zo´n kleintje op komst en dan nog moeten bezuinigen. (ja ik weet wat ze doormaken, wij zitten ook met wao-tje en een kleine op komst!)

1: Op www.watkostenluiers.nl kunnen ze kijken waar ze het goedkoopst luiers kunnen aanschaffen! Elke week zijn ze wel weer ergens anders in de aanbieding!

2: Als ze een babykamertje willen gaan kopen moeten ze ook goed opletten, bij heel veel zaken krijg je namelijk wat kado bij het uitzoeken. Bij de 1 een maxicosi (snap je hem? MAXI Cosi! ;) ) en bij de ander bijvoorbeeld weer een box! Dat scheelt al snel een 200 euri in de aanschafkosten! Beter nog: laat ze eens kijken op www.marktplaats.nl ! Je staat verbaasd voor hoe weinig geld mensen hun hele babykamer van de hand doen om maar een extra zakeuricentje bij te verdienen in deze tijd! Soms is het kind nog maar 2 maanden oud ofzo maar ja, er moet toch ergens geld vandaan komen!

3: Ook van vrienden en familieleden kan je vaak nog goede 2e hands (of meer) spullen krijgen. Als Maxi en WimLex nu een meid gaan krijgen dan kan ze vast wel wat lenen van Laurentientje.

Dit zijn even de tips die me te binnen schieten Bea, maar als ik en mijn vriendinnen weer eens het stoepje vegen en er weer wat boven komt dan laat ik het je weten oke?

Als je in de tussentijd advies wilt hebben over het een of ander (tenslotte leven wij, het gewone volk, al langer zuinig...) dan mag je me altijd bellen! Daarentegen zal ik jou ook bellen als we eens krap bij kas zitten zodat we bij jou kunnen komen eten goed?

Veel liefs, van Miranda, die echt wel doorheeft dat het voor jullie ook niet makkelijk zal zijn....

6.465
Willekeurige teksten
De ware feiten
* Als je 8 jaar, 7 maanden en 6 dagen zou schreeuwen, heb je genoeg geluidsenergie geproduceerd om 1 kop koffie te verwarmen. ( Niet echt de moeite dus!) * Als je 6 jaar en 9 maanden scheten zou laten, heb je genoeg gas geproduceerd om de energie van een atoombom te evenaren. ( hm, dat begint er al meer op te lijken.) * Het orgasme van een varken d [...]
Aan Beatrix
Lieve Bea, Na de hele dag al vol verwondering en verbazing met anderen gesproken te hebben over de komende bezuinigingen lees ik net op rtltekst pagina 120 van RTL4 dat ze ook in jouw potje gaan zitten snijden! En dan zit ik de hele dag al te zeuren over dat wij er een paar honderd euri per maand op achteruit gaan, zie ik dus op diezelfde pagina da [...]
Belgische en Amerikaanse politie
Wat is het verschil tussen de Belgische, de Amerikaanse en de Australische politie? Casus : Je bent politieman. Je wandelt in een afgelegen straat met je vrouw en kinderen. Plots verschijnt er een gevaarlijk individu met een gigantisch mes voor je. Hij kijkt je recht in de ogen en brult dat hij je geld wil. Hij bedreigt jou en je familie met zijn g [...]
De eerste keer
Hij was 18 en ik 26 We waren voor het eerst samen. Hij legde mij zacht achterover. Ik wist wat hij wilde doen. Maar dat had ik liever niet. Ik hield mijn adem in en wachtte. Toen zag ik wat hij in zijn hand had. Ik schrok een beetje. "Ik zal heel voorzichtig zijn" zei hij toen en vroeg of ik verder open wilde doen. ik gedroeg me als een vrouw. Opee [...]
Het leven van een tafelblad
Vrijdagavond, studie, compleet niks te doen hebben, da gevoel kent iedereen wel hè (in het geval van de derde graad is het kende!!) Ziehier 't resultaat van een lijdend(?) studentje dat door meneer Bos volgende opdracht kreeg als bezigheidstherapie, daar hij schrik had da er anders gesnurkt zou worden! de opdracht luidde: 'schrijf 2 bladzijde ov [...]
Brief van een gentse moeder.
Beste zeune, Ik schrijf u dezen brief om u te loate wete dat kik u schrijve. Oas ge dezen brief ontvangt hedd’ hem gekrege. Mocht hem nie gekregen hen verwittig mij toens zuuda ’k hem were kan versture. Ik schrijve nogal troage omda ’k wete dadde nie rap keunt leze. Overloast hee u pa ieveranst geleze dan de miest ongelukke op nog giene kilom [...]