Logo LachJeKrom.com
» Start » Teksten » Brieven » Het S.H.I.T. project

Teksten - Brieven: HET S.H.I.T. PROJECT

Brief van het management.

Om ons te verzekeren, van de hoogste kwaliteit werk en productiviteit van de medewerkers, is het ons beleid, om alle medewerkers te trainen in ons speciale programma genaamd: Speciale Hoge Intensiviteits Training. ( S.H.I.T. )
Wij proberen om al onze medewerkers meer S.H.I.T. aan te bieden dan elk ander bedrijf.
Als je het gevoel hebt, dat je niet jouw deel S.H.I.T ontvangt, neem dan contact op, met je chef.
Je wordt dan meteen bovenaan de S.H.I.T. lijst geplaatst en er zal door de manager nauwkeurig op worden toegezien, dat je al de S.H.I.T. ontvangt, waar je recht op hebt.

Medewerkers, die niet hun deel S.H.I.T. in ontvangst nemen, zullen worden geplaatst in ons programma : Departements Emplyee Evaluatie Programma. (D.E.E.P. S.H.I.T.)
Degene, die er niet in slagen hun deel van D.E.E.P. S.H.I.T serieus te volgen, moeten naar de Employee Aanpassings Training. ( E.A.T. S.H.I.T. )

Omdat onze managers S.H.I.T. hebben gevolgd, voordat ze promotie maakten, hoeven ze die niet meer te volgen, omdat ze de kennis van S.H.I.T. volledig beheersen.
Als je alle S.H.I.T. beheerst, ben je misschien geinteresseerd in een functie, om anderen te trainen.
We kunnen jouw naam dan op de lijst zetten van de cursus Basis Uitleg Lectuur Lijst. ( B.U.L.L. S.H.I.T. ) Degene, die de volledige B.U.L.L. S.H.I.T. beheersen, krijgen de S.H.I.T. banen, en kunnen in aanmerking komen voor promotie tot Directeur van de Intensiviteits Programmering. D.I.P. S.H.I.T.

Als je verder nog vragen hebt, stel ze dan aan het Hoofd Of Trainer van de Speciale Hoge Intensieve Training. ( H.O.T. S.H.I.T. )
We willen bij deze danken, de Bazen In Geheel , Speciale Hoge Intensiviteis Training.
( B.I.G. S.H.I.T. )

Willekeurige teksten

Tekst: Omkeergedicht

Sint Dracus op zijn ruivend snos. steed rapvoets door het bonker dos. Plots houden raar den puiter stil geschrokken door een gauwe ril. Is daar misschien een niel in zood, besprongen door de Dille Koot? Sint Dracus ijlt nu sloorspags voort naar waar de kroodneet werd gehoord en daar ontblouwt zich aan zijn vik 'n scheeld, dat hem verschrijft van st [...]

Tekst: 20 redenen om bier te nuttigen

Kom Jeaninne, schenk ons nog eens in! Met deze woorden zette Johan Verminnen ons destijds aan om een pint met schuimende kraag tot ons te nemen. Geen gek voorstel, overigens, want bier drinken is gezond. Wat volgt zijn twintig redenen om het vat gerstenat aan te slaan. En dit op de dag dat in Duitsland de Dag van het Bier gehouden wordt. Waar wacht [...]

Tekst: Prachtige opstelzinnetjes

Ze hebben daar een grote hond. Als er iemand van voor belt, begint hij vanachter te blaffen. Ik liep langs de beek en zag een boerin een koe melken; in het water zag ik het omgekeerde. We hadden veel werk, want er waren boterkoeken voor 300 mensen die allemaal opengesneden en gesmeerd moesten worden. Velen gaan naar de winkel om een groot stuk vlee [...]

Tekst: De storie of littel dumpie

Tis is e storie over litel duimpie hij wos so klain he wos litteler than is eigen dumpy. Daar woeseroes a little boy, wo was so little, that everyone gave him the byname of Little Dumpy. He had six brothertjes and six sistertjes. His father was a woodhacker and his mother was working in the hoesholding. On a given day the father said: "I hold it no [...]

Tekst: Nieuwe verlofregeling

DE NIEUWE WETGEVING – REGELINGEN VANAF 01/01/2005 1:ziekte Ziekte is geen reden om thuis te blijven. Een attest van de dokter is geen bewijs ; als U in staat bent om naar de dokter te gaan , kunt u ook komen werken . 2:Sterfgeval in de familie Wordt niet verontschuldigd. Voor de overledene kunt U toch niets meer doen en iemand anders kan de  [...]