Filmpjes - Sport: VALPARTIJEN TIJDENS DE KOERS

Waarom gebeuren er toch zoveel valpartijen tijdens de koers? In dit filmpje zie je de enige echte oorzaak van al dat leed.

2.824 50% (2)
Willekeurige filmpjes
Hoederecht
De logica van de man in een echtscheiding. (Filmke met Gaston Bergmans)
De redding van de balletjes
Ooit waren er eens 3 balletjes. Maar plots waren er 2 broertjes verdwenen. Volg mee de speurtocht en de bevrijding van de 2 verdwenen balletjes. Let op want onderweg moet je verschillende opdrachten uitvoeren en houdt de grote zwarte bal hen in het oog. (Japanse muziek met Engelstalige ondertiteling)
Kippen en ballen
De voorstelling van de nieuwe nationale voetbalploeg onder leiding van onze nationale voetbaltrainer. Vanaf nu zullen we dus heel wat beter spelen op de Wereldbeker voetbal.
Wielerwedstrijd met veel valpartijen
Bij ons kan er af en toe een coureur uit de bocht gaan wanneer hij de bocht verkeerd inschat, maar in deze koers met amateurs zijn er toch zeer weinig die ervaring hebben met hun tweewieler met het nemen van een bocht in volle afdaling dichtbij de finale.
Parkeren bobcat
Deze kleine bobcat is speciaal gemaakt om er mee te kunnen werken zonder veel gereedschap en gemakkelijk mee te nemen op een standaard vrachtwagen. Van de vrachtwagen afrijden is even gemakkelijk als er op rijden. Een beetje spelen met een evenwicht en je laad hem er zo op.