Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Handige truuks » Schoenen uittrekken zonder handen

Filmpjes - Handige truuks: SCHOENEN UITTREKKEN ZONDER HANDEN

Het is koud buiten en de sneeuwvlokjes dwarrelen naar beneden. Dat is de ideale speeltijd waar elk kind graag buiten in de sneeuw wil spelen. Maar ze mogen enkel buiten met een dikke jas, wollen handschoenen en warme sneeuwlaarzen om zich warm te kunnen houden. Na de speeltijd komen ze echter binnen met nog een beetje sneeuw aan de laarsjes. Deze papa heeft een snelle manier gevonden om de laarsjes van zijn dochter af te doen zonder daarbij zijn handen te moeten gebruiken.

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Boobytrap voor hond

Door zeer creatief te zijn kan de zwakkere hond een boobytrap maken om de sterkere hond op te sluiten.

Filmpje: Politie

Ook een politieman kan het niet laten om eventjes in het water te rijden.

Filmpje: Met de kat in het zweefvliegtuig

Deze personen hebben de nodige controles niet uitgevoerd vooraleer op te stijgen, want zijn hebben een verstekeling mee aan boord dat bovenaan hun vleugel zat.

Filmpje: Stofzuiger starten

Deze niet-nieuwe huisman zal voor de eerste keer proberen met een stofzuiger te werken. Ik ben benieuwd hoe dit afloopt.