Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Dom dommer domst » 2 russinnen gaan tanken

Filmpjes - Dom dommer domst: 2 RUSSINNEN GAAN TANKEN

Deze twee vrouwen mogen voor de eerste keer tezamen op daguitstap met de wagen. Hun benzinetank is echter bijna leeg en zij zijn genoodzaakt om te gaan tanken. Helaas heeft geen van beide ervaring met het tanken en dus gaat het er vreemd aan toe. Wij gaan echter toekijken en lachen met de grappige situatie waarin deze twee russinnen zich bevinden.

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Alcohol in de metro. Een gevaarlijke combinatie

Hier zie je een registratie van een beveiligingscamera in de metro van Boston. Zo zie je pas dat alcohol tesamen met de metro nemen ook een zeer gevaarlijke situatie is. Gelukkig is de vrouw er levend van af gekomen.

Filmpje: Google House View

Kijkt Google voortaan ook binnen in uw huis? Deze drie vrienden doen een ontdekking op het internet. Google pakt na Street View ook uit met 'Google House View'. Een online tool waarmee je niet alleen op straat kan kijken, maar ook echt binnen in iemands huis. De vrienden proberen de testversie en zijn stomverbaasd als ze de Google-camera ineens ach [...]