Logo LachJeKrom.com
» Start » Helpdesk » Powerpoint » De bestanden hebben geen extensie .pps?

Helpdesk - Powerpoint: DE BESTANDEN HEBBEN GEEN EXTENSIE .PPS?

De bestanden zijn gecomprimeerd (samengeperst of gezipt) om minder plaats te nemen op de server, en dus sneller te downloaden. WindowXP heeft standaard een programma ingebouwd om deze bestanden uit te pakken.

Willekeurige helpdesk

Helpdesk: Waarom worden mijn gegevens bijgehouden?

Van iedereen die een kaart stuurt wordt het IPadres bewaard in de databank. Dit is enkel om misbruiken te voorkomen. De verzendingen blijven minstens 30 dagen bewaard dus u kan de kaart minstens tot die tijd nog bekijken. Nadien worden deze verwijderd om plaats te maken in de databank. De ingevulde emailadressen dienen enkel om de kaart te sturen.  [...]

Helpdesk: This video is no longer available

Als dit een recent filmpje is betekend het dat het nog niet beschikbaar is. Meestal is deze wel beschikbaar na een kwartier. Als dit al een ouder filmpje is, mag je ons contacteren. We proberen dan die link te herstellen indien mogelijk.

Helpdesk: Automatisch opslaan.

Permanente methode: Klik in "Deze Computer" > Extra > Mapopties > Tabblad Bestandstypen. Bestandstype kiezen waar het om gaat (PPS dus) > Geavanceerd Openen na downloaden bevestigen aanvinken.

Helpdesk: Ik kan geen pps openen maar heb Winzip?

Met Winzip kan je geen powerpointjes bekijken, je hebt het alleen nodig om de bestanden van het net te halen. Om powerpointjes te bekijken heb je powerpoint nodig (onderdeel van Microsoft Office). Als je dit niet hebt, kan je nog altijd het gratis programma PowerpointViewer downloaden hier.