Teksten - Dag uit het leven: VAN EEN KAT

Een week uit het dagboek van een kat.

Maandag. Mijn bewakers blijven me vervelen met rare, kleine bungelende speelgoeddingetjes, de plaaggeesten! Zelf dineren ze uitgebreid met vers vlees, terwijl ik gedwongen word van die droge brokjes te eten. Het enige dat me op de been houdt, is de hoop op ontsnapping. Het dagelijks beschadigen van het meubilair geeft de nodige voldoening. Ik denk dat ik morgen maar eens een plant te grazen neem.

Dinsdag. Vanmorgen was het me bijna gelukt mijn bewakers te laten verongelukken door langs hun benen te strijken terwijl ze wegliepen. Moet dit ook eens proberen als ze de trap aflopen. Vanmiddag opnieuw een poging gedaan duidelijk te maken hoe ik mijn bewakers minacht. Ik heb weer op hun antieke stoel gekotst. Ik moet dit beslist nog eens doen, maar dan in hun bed. Plant vernield!

Woensdag. Vandaag maar eens een muis gevangen en het onthoofde lijk op de mat gelegd. Dit was de zoveelste poging om duidelijk te maken waar een kat toe in staat is en ze tevens duidelijk te maken waar een kat toe in staat is en ze ook wat ontzag in te boezemen voor deze jager. De boodschap kwam echter niet over. In plaats van walging toonden ze alleen maar begrip en zeiden dat dat nu eenmaal de natuur was.

Donderdag. Ik ben er nu achter hoe sadistisch mijn bewakers eigenlijk zijn. Zonder aanleiding werd ik veroordeeld tot een wasbeurt. Dit keer gebruikten ze een stinkend, schuimend, in de ogen prikkend goedje dat ze shampoo noemden. Degene die zulk spul heeft uitgevonden, moet wel een erg zieke geest zijn. Gelukkig heb ik nog een krab uitgedeeld en verder mijn behoefte naast de kattenbak gedeponeerd.

Vrijdag. Vandaag hadden de bewakers een bijeenkomst met soortgenoten. Er werd veel gedronken en gelachen en ik werd in een ander vertrek opgesloten. Ik begreep dat het iets te maken had met een allergie waar iemand last van had. Daar moet ik meer over te weten zien te komen om dit "allergiewapen " uit te buiten.

Zaterdag. Ik ben ervan overtuigd dat de andere gevangenen sukkels zijn en ook nog eens heulen met de vijand. De hond wordt vaak losgelaten, maar lijkt altijd weer graag terug te komen, de idioot! Hij is absoluut gestoord. Er is ook nog een vogel. Hij moet een verklikker zijn. Hij praat vaak met de bewakers. Ik weet zeker dat hij mijn hele doen en laten doorbrieft. Hij zit daarvoor in een speciale veiligheidskooi van staal, die hem beschermt, maar eens komt de tijd en dan ...... Eigenlijk kan ik niet zo lang wachten.

Zondag. Vandaag zijn de bewakers de hele dag thuis. Ik moet deze dag maar eens besteden om een goed doortimmerd plan voor de volgende week te maken.

13.887 50% (4)
Willekeurige teksten
Bijna goddelijk
De regen tikte tegen het raam. Ik zat aan het bureau op mijn zolderkamer en speelde doelloos met een balpen. Neerslachtig keek ik naar het werk van vier weken dat voor me lag. Het wou niet vlotten, zoals gewoonlijk. Een gevoel dat ik niet beschrijven kon, deed me plotseling beseffen dat ik niet meer alleen op de kamer was. Ik keek op en zag haar st [...]
Gebed van de arbeider
IN DE NAAM VAN DE VADER , DE ZOON EN DE HEILIGE GEEST. God luister eens naar wat ik u vertel Het is hier nogal een spel We werken hier in ploegen De late en de vroege We krijgen maar een hele kleine pree En maar tien minuten voor het WC Twintig minuten voor de schof En maar een maandje verlof Het uur moet ge hier ook al niet vragen Omdat ge hier ge [...]
Computer woordenboek voor blondjes
BEGRIP UITSPRAAK BETEKENIS Download Douwn lood Van onder vullen (Een beurt krijgen) Windows Win doos Winnares Display Dis plee Deze w.c. Debugger Die bukker Aanwijzen van diegene die voorover staat gebogen Monitor Moonie-tor Alom gevreesd houtkevertje Host Hoost Het regent Add Ed Jongensnaam Adressing A-dressing Eerste klas sla saus Allocate Elloke [...]
Ik ben een Seenager
Beste leeftijd- en andere genoten, Ik heb net ontdekt dat ik tot een hippe leeftijdsgroep behoor ! Ik ben een "Seenager". (Senior teenager). Wat is daar leuk aan? Ik heb alles wat ik ooit wilde als tiener (weliswaar pas 50-60 jaar later). Ik hoef niet naar school of naar mijn werk te gaan. Ik krijg elke maand een uitkering(ske). Niemand zegt mij om [...]
Papa is weg
Opstel : papa is weg! door Fons, 7 jaar, 1e leerjaar Mijne papa is tafgebolt en volgens mama met een jonk dinkske. Mijn mama schijt nu van em. Ons huis moet nu verkogt worde. De helft is voor papa. Tenminste, van tgeen dat er ooverschied nadat de leening aan de bank is trugbetaalt. Mama staat aan den dop. Ze zegt dat ze moet beiklusse. Vorige week  [...]
311 nerd tips deel 3
211 Potlood/sigaret achter je oor 212 Ijskrabber met ingebouwde handschoen 213 Malt bier 214 WC doorspoelen met regenwater 215 Je eigen adresstickers laten maken 216 Kompas 217 Korstloze kaas 218 Fijnschrijver 219 Seks met sokken aan 220 Disco bowlen 221 Macrobiotisch eten 222 Kaplaarzen 223 Zadeltasje 224 "Gezondheid" zeggen bij niezen 225 Huyunda [...]