Teksten - Ziekte en gezondheid: WISSEL BEJAARDEN EN GEVANGENEN OM VAN PLAATS

DE OPLOSSING om te bezuinigen en een goede daad te stellen !!

Dit moet doorgestuurd worden naar onze slimme (?) politiekers: er kan dan voldoende bezuinigd worden !

Laten we onze bejaarden in de gevangenis zetten en de criminelen in een verpleeghuis!

Op deze manier hebben de bejaarden toegang tot: douches, hobby's, en wandelingetjes.

Ze krijgen dan ongelimiteerd gratis medicijnen, medische- en tandheelkundige behandelingen, rolstoelen, enz.

Bovendien krijgen ze geld in plaats van te moeten betalen.

Ze worden constant via videocamera’s in de gaten gehouden, dus kunnen ze direct geholpen worden als ze vallen of hulp nodig hebben.

Hun beddengoed wordt twee maal per week verschoond en al hun kleding wordt gewassen en gestreken naar hen terug gebracht.

Een surveillant checkt elke 20 minuten hoe het met ze gaat en brengt maaltijden en hapjes naar hun cel. Ze kunnen familiebezoek ontvangen in een vertrek dat speciaal hiervoor ontworpen is.

Ze hebben toegang tot een bibliotheek, de sportzaal,

'n geestelijke raadgever, het zwembad en mogen een opleiding volgen. Kleding, schoenen, slippers en hulp zijn gratis voorhanden .. Privékamers voor allen met een tuin. waar ook oefeningen gedaan kunnen worden.

Sinterklaas, Kerstviering, af en toe een barbecue of theatervoorstelling, allemaal gratis ! Elke bejaarde heeft de beschikking over 'n computer, TV, radio en dagelijkse telefoongesprekken.

Een bestuur met managers is aangesteld om klachten in behandeling te nemen en de surveillanten moeten zich aan een strenge code houden, hóe de bejaarden te behandelen.

Terwijl aan de andere kant

De criminelen in de bejaardentehuizen koud eten zullen krijgen, alleen worden gelaten, achter gesloten deuren, zonder dat er naar ze wordt omgekeken. De lichten gaan om negen uur ’s avonds uit en douchen kan eens per week.

Ze wonen in een kleine kamer, betalen hiervoor per maand en hebben geen enkele hoop er ooit nog uit te komen...

Zet je toch wel even aan het denken, niet ?

5.770 100% (1)
Willekeurige teksten
Woordspelingen deel 2
1. Ze heeft dikke billen, maar ze zit er niet mee. 2. Van mensen die nooit wat geven, daar krijg ik wat van. 3. De gynaecoloog gaf aan zijn hoogzwangere patiënte volledige persvrijheid. 4. Een man maakt je eerst het hof en leid je dan om de tuin. 5. Toen ik de prijs van de sla zag, kreeg ik een krop in de keel. 6. De cursus lassen voor beginners i [...]
Pensioen
Dit is mijn dagelijks pensioen En wat kan men daar mee doen ? Je koopt wat brood en wat beleg Een deel van je pensioen is dan al weg Sigaretten kosten dagelijks een euro of vijf Tabak roken is slecht voor je lijf Je spendeerde al een euro of elf Nog vierentwintig euro voor jezelf Energie kost tien euro per dag Nog veertien euro die je uitgeven mag  [...]
How to say: Adios, Adieu, See you later
Enkele leuke slagzinnen om vaarwel te zeggen aan je vrienden: See you later alligator! After a while crocodile! In an hour, sunflower! Maybe two, kangaroo! Gotta go buffalo! Adios Hippos! Chow, chow brown cow! See you soon, baboon! Adieu, cockatoo! Better swish, jellyfish! Chop, chop, lollypop! Gotta run, skeleton! Better share, rattlesnake! Bye-by [...]
Sollicitatieformulier voor politieagent in Antwerpen
Wilde gaa pollis weurre in Aantwaarrepe?   Vult oeppaa gemak dees oanvroag in. Stuutte papiere binne no den hoefdkommesseir en den beurregemiester en me ewa chaans zedder baa. OANVROAG OEM POLLIS TE WEURRE Aave noam: ......................................... Aave veunoam ......................................... Aaven baanoam: ................ [...]
Filosifisch kippennieuws
WAAROM STEEKT DE KIP DE STRAAT OVER? Antwoord: SCHOOLJUFFROUW: Om aan de overkant te komen PLATO: Omwille van het Hogere Doel ARISTOTELES: Het ligt in de natuur van kippen om straten over te steken KARL MARX: Dit was historisch onvermijdelijk SADDAM HUSSEIN: Dit was een ongehoorde daad van rebellie, dus was het volkomen gerechtvaardigd om er 50 ton [...]
Sollicitaties in een interimkantoor
"Feitenlijk alleenstaand single en wonend in een gekocht huis dat van men eigen is" = ... Dit zijn de competenties van een kandidaat die reeds bij "Maiski" had gewerkt: - Salaat in pottekes doen - Salaat kuisen - Salaat sorteeren - Alles wat met salaat maaken heefd Een spontane sollicitatie in de verkoop: "Ik kan goet met mensen om, mensen hebben m [...]