Logo LachJeKrom.com
» Start » Teksten » Dag uit het leven » Een dag in het leven van een gemeentewerker

Teksten - Dag uit het leven: EEN DAG IN HET LEVEN VAN EEN GEMEENTEWERKER

07u00: Mijn wekker gaat af. Ik sla deze half stuk en vloek omdat ik me realiseer dat ik weeral een nieuwe moet kopen.

07u05: Ik draai mij in mijn bed en verschiet mij een half ongeluk. Maar al snel besef ik dat het gewoon mijn vrouw is die er gisteren na 3 liter bier gewoon beter uitzag.

07u15: Ik begin aan mijn ontbijt, maar dat brood van de Colruyt trekt ook op geen zak meer. Boos dop ik mijn boterhammetje in mijn 5e tas koffie.

07u45: Ik vertrek naar het werk met de fiets, dit om alle verkeersomleidingen die mijn collega's en ik veroorzaakt hebben makkelijk te kunnen omzeilen (deze zullen welliswaar nog maanden aanhouden als ik mijn collega's wat ken).

08u15: Ik arriveer op het werk en wordt onmiddellijk gegroet door Veerle, onze floormanager. Floormanager is duidelijk een duurder woord voor simpele kuismadam, want laat ons eerlijk zijn Veerle is echt "eh simpele duve". Ik negeer haar wat en mompel iets in de nabijheid van goeiemorgen stomme koe.

08u20: Ik sta nog wat koffie te drinken tot Anne-Laure passeert ze is net 19 en ze mag er zeker zijn. Ik begin gemotiveerd aan mijn dag.

08u30: Teammeeting en de bespreking van de dag. De chef dreigt met ontslagen als we niet rapper werken, men verwacht van ons gemeentewerkers dat wij een put van 2x2x0.3m op één dag kunnen graven. Dit is puur omdat die Polen en Roemenen dat wel kunnen. Ja lap 't is van da, we krijgen Yuri mee. Rudy en ik grappen nog wat en wrijven al in ons pollekes, we kunnen welliswaar weer een Pool uitbuiten terwijl we zelf wat dames achterna roepen.

09u45: Rudy, de Pool en ik arriveren op de eerste werf we steken vlug de Pool aan het werk en genieten zelf nog van een thermos koffie en een pakje Pall Mall.

11u15: Er is reeds een halve put gegraven, er zit misschien toch nog potentie in die Polen. Rudy en ik hebben ondertussen besloten dat het tijd is voor de middagpauze. Op de heenweg zagen we een frituur en laat ons eerlijk zijn frietjes smaken beter dan het droog brood van de Colruyt. Dus de Rudy, de Pool en ik gaan frieten halen.

13u00: De frietjes hebben gesmaakt en terwijl de Rudy en ik ons voorbereiden op onze Siësta is onze Pool alweer druk aan het werk.

13u30: Ik maak de Rudy vlug wakker want er passeert een mooi grietje met een hond. Rudy draait vlug zijn raam open en roept haar nog:"SCHONE BEESTJES EN 'T HONDJE OOK", na.

14u45: Onze chef is blijkbaar onverwacht langsgekomen en die vuile Pool heeft ons niet gewekt. Soit blijkbaar heeft de chef klachten ontvangen van onder andere dat mooie grietje dat Rudy eerder na riep. Blijkbaar was ze een of andere feministe wat voor beest dat is geen idee maar we hebben weer onder ons voeten gekregen. Nog één uitbrander en we vliegen buiten, maar bien dat zeiden ze de tien vorige keren ook al.

15u30: De Pool heeft alles ingeladen en we kunnen vertrekken het is vrijdag.

16u00: We arriveren op het Depot en ik kom al fluitend binnen en roep naar de mannen:"Gasten straks naar Mathilde den eerste ronde komt van mij.

23u55: Ik kom bezopen thuis, mijn lelijk wijf staat al weer klaar om mij een uitbrander te geven, gelukkig door al het bier ziet ze er weer sexy uit. Maar soit ik knik en murmer nog wat voor ik knock out in de zetel lig.

Willekeurige teksten

Tekst: Gekke vragen

Wat voelt een vlinder in zijn buik als hij verliefd is? Wat doen militairen in een burgeroorlog? Wat moet zure room met een uiterste houdbaarheidsdatum? Wat tellen schapen als ze willen slapen? Houden ze op een theefabriek koffiepauze? Wat als je je twee keer half dood schrikt? Waarom heet een man met vieze praatjes tegen een vrouw een seksist, maa [...]

Tekst: Het is heerlijk een man te zijn

Ik ben een man en dat is een geluk Ik doe niet hysterisch al heb ik het druk Ik verspil niet mijn leven met 'wat moet ik aan' Kan zonder depressie van de weegschaal gaan Ik gooi dingen weg, heb geen spullen teveel En als iets kapot is dan maak ik het heel Parkeren is easy; gewoon in een keer En we doen wel hetzelfde, maar ik verdien meer! Ik ben ee [...]

Tekst: Spelregels voor vrouwen

Dames, hierbij de regels van het spel (volgens de heren), voor boven je bed: Wees een grote meid en weet nu maar eens hoe de toiletbril werkt. Als ie omhoog staat, doe je hem gewoon naar beneden. Voor ons moet ie omhoog, voor jullie naar beneden. Wij hebben evenveel recht van spreken "dat de bril weer verkeerd stond". Laten we er over ophouden. De  [...]

Tekst: 86 manieren om een pizza te bestellen

1. Wanneer je een telefoon met druktoetsen gebruikt, druk dan voortdurend willekeurige nummers in wanneer je bestelt. Vraag de persoon aan de andere kant die de bestelling opneemt om met deze ongein te stoppen. 2. Maak zelf een klantenkaart en vraag of ze die accepteren. 3. Spreek een raar taaltje wanneer dat zo uit komt. 4. Bestel een Big Mac. 5.  [...]

Tekst: Aforismen

De chirurg amputeerde een arm en presenteerde nadien de rekening. De patient riep: "Afzetter!" Moderne architekten zijn stapelgek: ze bouwen overal woontorens We eten vandaag komkommersla en vorige week aten we kwamkwammersloeg een mol in de tuin is geen mol, maar een kruis Als twee echtparen echt paren hebben vier echtgenoten echt genoten W. A. Ge [...]